Резервний склад Україна вирвав перемогу у Естонії

Збірна України з футболу з рахунком 1:0 на останніх хвилинах вирвала перемогу над командою Естонії в товариському поєдинку. Роман Безус на 90+2 зі штрафного забив вирішальний гол.

Про це повідомляє krapka.club.

Матч відбувався в Запоріжжі.

Українці могли забити вже в дебюті гри, коли Ярмоленко ефектно п’ятою віддав на Болбата, той навісив на Бєсєдіна, а нападник Динамо головою пробив під поперечину, але голкіпер гостей зробив ефектний сейв, витягнувши удар.

Після цього господарі довгий час не створювали такі ж гострі моменти, хоча постійно тримали оборону суперника в напрузі, контролюючи хід матчу.

Лише в кінцівці першого таймі Соболь пробив повз ближню стійку після атаки.

Тиск на ворота збірної Естонії продовжився і після перерви, і свої шанси забити втратили Безус і Болбат. Хоча свій момент також мали і естонці, Зеньов небезпечно пробив.

Але все ж, хоч і українці грали резервним складом, на 90+2 хвилині естонцям довелось діставати м’яч зі своїх воріт, після удару Безуса зі штрафного м’яч зрикошетив від Зеньова і влетів у дальній кут.

Нагадаємо, “Лос-Анджелес Гелаксі” і шведський нападник Златан Ібрагімович припинили співпрацю з обопільної згоди. Футболіст попрощався епічною заявою.