Ліга Чемпіонів: Шахтар "витащив" мертвий матч у Загребі

У виїзному матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар Донецьк виборов драматичну нічию 3:3 на виїзді проти Динамо Загреб.

Повідомляє krapka.club.

Початок гри був за Шахтарем, які відкрили рахунок вже на 13-й хвилині після вдалої контратаки. Жуніор Мораес зробив простріл на Алана Патріка з правої лінії штрафного, а той з ближньої відстані вразив ближній кут.

Далі “гірники” віддали ініціативу динамівцям, які вже за 12 хвилин відновили рівновагу. Петковіч виграв верхову дуель у Кривцова і Степаненка і головою відправив м’яч у сітку.

На перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Початок другого тайму був за Шахтарем, проте саме Динамо ледь не вийшло вперед на 60 хвилині гри, коли Леовац пробив по воротах, але влучив у ногу Кривцова і зрикошетив у поперечину.

Вилучення Моро на 74 хвилині надало вже донеччанам шанс повести в рахунку, але Матвієнко ударом впритул влучив у воротаря загребчан.

Через 5 хвилин після Моро другу жовту отримав Марлос, який і так проводив посередню гру, а на 83-й Динамо вийшло вперед. Іванушец пройшов Матвієнка, опинився на ударній позиції і пробив в кут воріт. Андрій П’ятов не зміг парирувати удар.

Шахтар, який пішов ва-банк на останніх хвилинах основного часу, в швидкій контратаці загребчан пропустив ще й третій гол. Здавалось, 3:1 результат матчу вирішено, але Шахтар проявив командну силу волі і вирвав нічию завдяки голам Мораеса на 90+3-й і Тете на 90+8-й хвилинах. Відзначимо, пенальті з якого забив Тете, заробив воротар гірників Андрій П’ятов, який пішов до штрафного майданчику суперника.

Тим самим Шахтар вийшов на друге місце в групі через більшу кількість виїзних голів, маючи у своєму активі 5 залікових балів. Динамо Загреб маючи також 5 залікових балів займає третю позицію.