Ліга Чемпіонів. Огляд матчу Тоттенхем — РБ Лейпциг 0:1

У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Тоттенхем вдома мінімально програв РБ Лейпциг з рахунком 0:1. Єдиний гол в матчі на рахунку Тімо Вернера.

Повідомляє krapka.club.

Перший тайм був повністю за гостями, але вони не скористалися своєю ігровою перевагою. РБ Лейпциг мав декілька можливостей відкрити рахунок за перших 45 хвилин. На 2 хвилині Анхеліно пробив по м’ячу, який відскочив до нього, але Уго Льоріс парирував. Згодом Тімо Вернер на 36 хвилині мав найреальніший шанс відкрити рахунок до перерви, форвард РБ Лейпциг опинився один з м’ячем перед Уго Льорісом, але не зміг “прошити” досвідченого француза. Тоттенхем за перший тайм потурбував воротаря РБ Лейпциг тільки один раз, Стівен Бергвейн отримав м’яч в штрафній, але не зміг переграти Петера Гулясі.

Лише у другому таймі завдяки реалізованому пенальті від Вернера РБ Лейпциг відкрив рахунок. Попри усі намагання “шпор” врятувати бодай нічию, оборона німецького клубу, яка діяла злагоджено, не дозволила це зробити.

Зустріч так і завершилася мінімальною перемогою німецького клубу.

Матч-відповідь між командами відбудеться 10 березня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал Krapka Sport і першими дізнавайтесь про найактуальніші футбольні новини.