Ліга Чемпіонів. Італійський розгром з українським присмаком. Огляд матчу Аталанта – Валенсія 4:1

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Аталанта українського півзахисника Руслана Малиновського з рахунком 4:1 розгромила на своєму полі Валенсію.

Повідомляє krapka.club.

Господарі впевнено почали гру, і вже на 16-й хвилині змогли перевтілити це в результат, коли Хатебур замкнув простріл Гомеса. Валенсія могла зрівняти рахунок на 31-й хвилині, але після удару Феррана Торреса, бергамасків врятувала стійка. А на під кінець першого тайму Аталанта подвоїла свою перевагу, Ілічіч отримав пас від Пашаліча, підіграв собі під удар і точно пробив у дев’ятку.

У другому таймі італійська команда продовжила знущатись, і гравці Аталанти організували ще два голи. На 57-й хвилині Фройлер з-за меж штрафного пробив точно в кут воріт Валенсії. А на 62-й хвилині Хатебур зробив дубль, пробивши точно в нижній правий кут.

“Кажани” спромоглись лише на гол престижу, який забив росіянин Денис Черишев.

На 81-хвилині у гру вступив український півзахисник Руслан Маліновський. Він допоміг своїй команді втримати результат, проте результативними діями не відзначився.

Матч-відповідь між командами відбудеться 10 березня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал Krapka Sport і першими дізнавайтесь про найактуальніші футбольні новини.