Ліга Чемпіонів. Боруссія Д - ПСЖ - 2:1 - огляд матчу

Дортмундська Боруссія вдома переграла французький Парі Сен-Жермен у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На дубль Ерлінга Холанда у французів відповів Неймар.

Повідомляє krapka.club.

Перший тайм був повністю під контролем господарів, проте втілити свою перевагу в забиті м’ячі “джмелям” не вдалося. Найбільшу небезпеку за перших 45 хвилин створили Джейдон Санчо та Ерлінг Холанд. У ПСЖ найнебезпечнішим моментом до перерви був удар зі штрафного у виконанні Неймара, але бразилець з вигідної позиції у створ воріт не влучив.

Рахунок на табло змінився на 69 хвилині. Холанд опинився першим на м’ячі після заблокованого удару у виконанні Рафаеля Геррейру і пробив Кейлора Наваса.

Але рахунок 1:0 протримався тільки 6 хвилин, Мбаппе накрутив трьох опонентів на правому фланзі й пасом вивів Неймара на порожні ворота – 1:1. Та перемогти в цей вечір судилося підопічним Фавра. Холанд на 77-й отримав пас від Рейни й потужно пробив із лівої метрів із 20-ти – Навас не зміг парирувати.

Матч-відповідь між командами відбудеться 11 березня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал Krapka Sport і першими дізнавайтесь про найактуальніші футбольні новини.