Ліга Чемпіонів. Атлетіко - Ліверпуль - 1:0 - огляд матчу

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Мадридський Атлетіко з мінімальним рахунком 1:0 переміг Ліверпуль. Єдиний гол в матчі на рахунку Сауля Ньїгеса.

Повідомляє krapka.club.

Іспанський клуб відкрив рахунок вже на 4 хвилині. Під час розіграшу кутового м’яч опинився у Сауля Ньїгеса і той, перебуваючи поблизу воріт, відправив м’яч у сітку.

Забивши “швидкий” гол, підопічні Сімеоне віддали ініціативу супернику. Ліверпуль затиснув “матрацників” на їхній половині поля, та створив декілька небезпечних моментів. Непогані моменти мали Салах та Хендерсон, але обоє не влучили у ворота. Періодично Атлетіко вибігав у перспективні контратаки, та скористатися ними не зміг.

В результаті злагоджених дій оборони Атлетіко, підопічні Клоппа так і не нанесли жодного удару в ствір воріт Облака.

Матч завершився мінімальною перемогою Атлетіко – 1:0. Матч-відповідь відбудеться 11 березня у Ліверпулі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал Krapka Sport і першими дізнавайтесь про найактуальніші футбольні новини.